BNT

W dzisiejszych czasach każdy może mieć dostęp do znakomitej wody w kranie, nie trzeba już polegać na wodociągach miejskich. Dla właścicieli domków jednorodzinnych przygotowaliśmy ciekawą ofertę produktów, służących do uzdatniania wody. Kluczowym elementem systemu są głowice BNT służące do sterowania całą instalacją. Można zakupić je u nas w wielu wersjach, różniących się między sobą ilością funkcji dodatkowych czy zastosowaniem.

Urządzenia dostępne w naszym katalogu przeznaczone są do użytku domowego oraz przemysłowego. Wykorzystano w nich nowoczesne rozwiązania technologiczne, dlatego gwarantują sprawną i niezawodną pracę. Z programowaniem oraz obsługą panelu poradzą sobie także osoby nieobeznane z elektroniką. Sterowanie jest intuicyjne i istnieje możliwość wybrania polskiego języka.

Nasze Głowice BNT zaopatrzone są w kilka praktycznych funkcji, w zależności od wybranego modelu. Podstawową jest tryb filtracji, dzięki któremu urządzenie steruje przepływem wody przez złoże. Backwash to płukanie wsteczne, w którego trakcie usuwane są grubsze zanieczyszczenia zebrane na powierzchni złoża. Brine oraz Rinse to płukanie współprądowe, z kolei funkcja Refill służy do ponownego napełnienia zbiornika wodą. Głowice BNT wymagają jedynie programowania wstępnego, po czym będą pracować samodzielnie, wybierając poszczególne funkcje automatyczne, bez nadzoru człowieka. Dzięki temu system uzdatniania będzie działał bez zastrzeżeń, zapewniając czystą i zdrową wodę do domowej instalacji.

Prezentowane głowice BNT można wykorzystać zarówno w zmiękczaczach, jak i odżelaziaczach wody. Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniego urządzenia wymaga fachowej wiedzy. Z tego powodu chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania, dotyczące oferowanych produktów. Nasi konsultanci doradzą zakup najlepszego panelu, dostosowanego do systemu uzdatniania wykorzystanego w domu Klienta. Zachęcamy również do zapoznania się z Bazą Wiedzy, w której dostępne są przydatne informacje, dotyczące systemów uzdatniania wody.