Zbiorniki Canature

Przydomowy system uzdatniania wody wymaga wykorzystania bardzo dużej ilości solanki, przeznaczonej do zmiękczania cieczy. W celu bezpiecznego magazynowania niezbędnej soli najlepiej zakupić specjalne zbiorniki marki Canature. W naszym katalogu firmowym prezentujemy pojemniki w wielu rozmiarach, które zostały zaprojektowane specjalnie do tej roli. Wykorzystanie zwykłego kontenera nie jest wskazane, solanka może bowiem wejść w reakcję chemiczną z materiałem, z którego został on wykonany.

Prezentowane tutaj zbiorniki Canature zostały wykonane z tworzywa PCV, czyli polichlorku winylu o zwiększonej gęstości. Materiał ten jest bardzo odporny na korozje, nie wchodzi też w reakcje z solą oraz innymi substancjami, które mogą być obecne w cieczy. Dzięki temu pojemnik będzie dobrze służyć przez wiele lat. Jego użytkownicy powinni pamiętać o systematycznej konserwacji. Zbiorniki na solankę najlepiej czyścić regularnie w odstępach 6 do 12 miesięcy.

Marka Canature przygotowała dla swoich Klientów duży wybór pojemników; większość z nich dostępna jest w naszym asortymencie. Oferta przeznaczona jest nie tylko do użytku domowego. Mamy w sprzedaży również zbiorniki o większej pojemności, idealne do zastosowania przemysłowego. Wszystkie modele zaopatrzone są w komplet akcesoriów niezbędnych w trakcie użytkowania produktu. Zestaw Canature zawiera szczelną pokrywę, platformę, zawór pływakowy, studnię oraz kolanko przepływowe. Dzięki temu zakupiony artykuł jest od razu gotowy do pracy!

W trakcie wybierania zbiornika na solankę zachęcamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem naszej firmy. W katalogu online można znaleźć wszystkie elementy, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania domowego systemu uzdatniania wody. Przygotowaliśmy imponującą kolekcję złóż filtracyjnych, głowic sterujących, wkładów do filtrów, pomp, zmiękczaczy czy akcesoriów do osmozy. W celu złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu z naszym firmowym działem sprzedażowym, dane kontaktowe dostępne są na stronie.