Głowice Fleck

Przydomowe systemy uzdatniania są bardzo popularne w mieszkalnictwie jednorodzinnym. W dzisiejszych czasach, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, każdy może korzystać z wody, spełniającej najwyższe wymagania sanitarne. Wszystkie niezbędne akcesoria do stworzenia takiego systemu dostępne są w ofercie naszej firmy. Podstawowym produktem będą głowice sterujące marki Fleck. Dzięki takiemu urządzeniu programowanie pracy systemu już nie będzie problematyczne!

W asortymencie przygotowaliśmy nowoczesne programatory, które można wykorzystać w systemie domowym oraz przemysłowym. Fleck to jeden z głównych producentów akcesoriów do uzdatniania wody, który obecny jest na rynku już od 1958 roku. Dzięki wieloletniej działalności w branży firma produkuje głowice najwyższej jakości, które są bardzo proste w obsłudze także dla amatorów. Gwarantują one sprawne sterowanie całym systemem – wystarczy jednorazowo zaprogramować urządzenie według indywidualnych potrzeb.

Poszczególne głowice Fleck oferowane w naszym asortymencie różnią się zastosowaniem oraz dodatkowymi funkcjami. Na szczególną uwagę zasługuje model 5800, w którym rozwinięto technologię zastosowaną w wersji 5000. W produkcie wykorzystano uniwersalną elektronikę, dzięki czemu ewentualna modernizacja czy aktualizacja nie będzie stanowić większego problemu. Zaletą tego modelu jest niezwykle wydajny silnik, zapewniający szybkie i bezpieczne cykle regulacji.

Oferta naszej firmy obejmuje nie tylko głowice Fleck, ale też wielu innych marek specjalizujących się w urządzeniach do uzdatniania wody. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych propozycji z naszego katalogu, w którym m ożna znaleźć programatory firmy BNT, Clack RX oraz wiele innych produktów, niezbędnych w domowym systemie filtrującym. W razie kłopotów z wybraniem konkretnego modelu chętnie służymy pomocą. Zapraszamy do kontaktu z konsultantami naszego biura obsługi, którzy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania związane z ofertą. Przydatne informacje dotyczące naszej branży znajdują się także w dziale Baza Wiedzy.