Kontakt

Telefony stacjonarne:
(+48) 22 717 53 77
(+48) 22 757 65 08
(+48) 22 717 53 66
(+48) 22 757 65 06
(+48) 22 754 38 49
(+48) 22 754 38 59

Klarwod Sp. z o.o.
ul. Lipowa 37, Bielawa
05-520 Konstancin-Jeziorna

 

Godziny pracy biura:

poniedziałek - czwartek: 8:00 - 16:30
piątek: 8:00 - 16:00

NIP: 123-07-05-176

Regon: 012884165

KRS: 0000012923

DZIAŁ SPRZEDAŻY / BOK

Jakub Kaczmarek
Kierownik BOK
22 717 53 77 wewn. 103
+48 533 364 376, +48 533 364 375
biuro@klarwod.pl

Marek Borowy
22 717 53 77 wewn. 101
+48 692 451 755
sprzedaz@klarwod.pl

Dominik Mielcarek
22 717 53 77 wewn. 103
+48 600 053 141
klarwod@klarwod.pl

Mariusz Idzikowski
22 717 53 77 wewn. 101
+48 539 697 265
sprzedaz@klarwod.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Paweł Kiernicki
Dyrektor Handlowy
+48 721 830 725
pawel.kiernicki@klarwod.pl

Woj. podlaskie, mazowieckie, lubelskie, podkarpackie, warmińsko-mazurskie.

Norbert Rejn
Przedstawiciel Regionalny
+48 600 904 474
norbert.rejn@klarwod.pl

Woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie.

Łukasz Rokita
Przedstawiciel Regionalny
+48 533 302 011
lukasz.rokita@klarwod.pl

Woj. łódzkie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, opolskie, dolnośląskie.

Michał Ambroży
Przedstawiciel Regionalny
+48 570 700 755
michal.ambrozy@klarwod.pl

Justyna Romanowska

Przedstawiciel Regionalny

+48 880 765 180

justyna.romanowska@klarwod.pl

Sylwester Dulas

Przedstawiciel Regionalny

+48 880 766 144

sylwester.dulas@klarwod.pl

DZIAŁ TECHNOLOGICZNY

Jacek Pawlica
Starszy Technolog
22 717 53 77 wewn. 109
+48 735 209 277
jacek.pawlica@klarwod.pl

Sylwia Borończyk
Technolog
+48 539 693 557
sylwia.boronczyk@klarwod.pl

DZIAŁ SERWISU i REKLAMACJI

serwis@klarwod.pl

Paweł Płotka
Kierownik Działu Serwisu i Reklamacji
22 717 53 77 wewn. 114
+48 516 069 058
pawel.plotka@klarwod.pl

Piotr Wdowczyk
Koordynator Serwisu
Obsługa serwisowa - woj. mazowieckie
22 717 53 77 wewn. 117
+48 504 254 723
piotr.wdowczyk@klarwod.pl

Marta Pyrka
Specjalista ds Reklamacji
Obsługa serwisowa - woj. mazowieckie
22 717 53 77 wewn. 115
+48 504 206 452
reklamacje@klarwod.pl

Łukasz Smoliński

Koordynator Serwisu
+48 600 436 840
lukasz.smolinski@klarwod.pl

Tomasz Rotuski
Koordynator Serwisu
+48 532 795 297
tomasz.rotuski@klarwod.pl 

DZIAŁ FINANSOWY

Grażyna Biernacka
22 717 53 77 wewn. 106
+48 600 053 139
grazyna.biernacka@klarwod.pl

Ewa Kansy
22 717 53 77 wewn. 112
+48 530 428 840
ewa.kansy@klarwod.pl

Natalia Krześniak
22 717 53 77 wewn. 101
+48 664 702 074
natalia.krzesniak@klarwod.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Krzysztof Toruński
Dyrektor Marketingu
+48 696 434 374
krzysztof.torunski@klarwod.pl

Anna Zając
Starszy Grafik, Specjalista ds. Marketingu
+48 784 432 648
marketing@klarwod.pl
anna.zajac@klarwod.pl

DZIAŁ BADAŃ I ROZWOJU

Paweł Lankiewicz
Inżynier Projektant
+48 605 344 222
pawel.lankiewicz@klarwod.pl

Piotr Wyrębiak
Inżynier Projektant
+48 516 225 514
piotr.wyrebiak@klarwod.pl

IMPORT/EXPORT

Helena Kocik
+48 538 632 670
export@klarwod.pl

Natalia Staruch
+48 538 632 021
export@klarwod.pl

Formularz kontaktowy