KONTAKT


Klarwod Sp. z o.o.

ul. Lipowa 37, Bielawa
05-520 Konstancin-Jeziorna

Telefony stacjonarne:
(+48) 22 717 53 77
(+48) 22 757 65 08
(+48) 22 717 53 66
(+48) 22 757 65 06
(+48) 22 754 38 49
(+48) 22 754 38 59

NIP: 123-07-05-176

Regon: 012884165

KRS: 0000012923


Pracujemy:

poniedziałek - czwartek:
8:00 - 16:30
piątek:
8:00 - 16:00


DZIAŁ SPRZEDAŻY / BIURO OBSŁUGI KLIENTA


Jakub Kaczmarek

Kierownik BOK

22 717 53 77 wew. 103

+48 533 364 376

sprzedaz@klarwod.pl

Natalia Krześniak


22 717 53 77 wew. 102

+48 533 364 375

biuro@klarwod.pl

Piotr Matejko


22 717 53 77 wew. 101

+48 533 364 375

biuro@klarwod.pl

Dominik Mielcarek


22 717 53 77 wew. 103

+48 600 053 141

klarwod@klarwod.pl


DZIAŁ HANDLOWY


Paweł Kiernicki

Dyrektor Handlowy

+48 721 830 725

pawel.kiernicki@klarwod.pl

Norbert Rejn

Przedstawiciel Regionalny

REJON: podlaskie, mazowieckie, lubelskie,
podkarpackie, warmińsko-mazurskie

+48 600 904 474

norbert.rejn@klarwod.pl

Łukasz Rokita

Przedstawiciel Regionalny

REJON: kujawsko-pomorskie, pomorskie,
lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie

+48 533 302 011

lukasz.rokita@klarwod.pl

Marek Ering

Przedstawiciel Regionalny

REJON: łódzkie, opolskie, śląskie,
małopolskie, świętokrzyskie, dolnośląskie

+48 570 700 755

marek.ering@klarwod.pl


DZIAŁ TECHNOLOGICZNY


Małgorzata Wronowska

Dyrektor Działu Technologicznego

22 717 53 77 wew. 116

+48 604 956 463

malgorzata.wronowska@klarwod.pl

Mateusz Chojnacki

Technolog

22 717 53 77 wew. 114

+48 516 069 058

mateusz.chojnacki@klarwod.pl

Jacek Pawlica

Starszy Technolog

22 717 53 77 wew. 109

+48 735 209 277

jacek.pawlica@klarwod.pl


DZIAŁ SERWISU I REKLAMACJI


Małgorzata Wronowska

Dyrektor Działu Serwisu i Reklamacji

22 717 53 77 wew. 116

+48 604 956 463

malgorzata.wronowska@klarwod.pl

Beata Kostrzyńska

Koordynator Serwisu

obsługa serwisowa
- woj. mazowieckie

22 717 53 77 wew. 115

+48 504 206 452

serwis@klarwod.pl

Piotr Wdowczyk

Koordynator Serwisu

obsługa serwisowa
- woj. mazowieckie

22 717 53 77 wew. 117

+48 504 254 723

piotr.wdowczyk@klarwod.pl

Mateusz Chojnacki


obsługa serwisowa
- pozostałe województwa

22 717 53 77 wew. 114

+48 516 069 058

mateusz.chojnacki@klarwod.pl


DZIAŁ FINANSOWY


Grażyna Biernacka


22 717 53 77 wew. 106

+48 600 053 139

grazyna.biernacka@klarwod.pl

Ewa Kansy


22 717 53 77 wew. 112

+48 530 428 840

ewa.kansy@klarwod.pl


DZIAŁ MARKETINGU


Anna Zając

Grafik

22 717 53 77 wew. 113

+48 784 432 648

marketing@klarwod.pl

>