CW 929 GRAFITDystrybutory wody CW 929 są doskonałym rozwiązaniem potrzeb wody pitnej dla biur, szpitali, urzędów, szkół itp. W odróżnieniu od urządzeń butlowych dostarczają nieustannie wysokiej jakości czystą i zdrową wodę za pomocą zintegrowanych systemów odwróconej osmozy. Przez cały rok 24 godziny na dobę w zależności od potrzeby dają orzeźwiającą, chłodną wodę w letnie upały, zimą do napojów owocowych lub gorącą do przyrządzania herbaty i kawy.

Dystrybutory są higienicznymi i estetycznymi urządzeniami które, oczyszczają wodę wodociągową z zanieczyszczeń chemicznych bakteriologicznych, jak również chloru i wolnych gazów powodujący zły smak i zapach wody.

W urządzeniu zamontowany jest wysokiej jakości system odwróconej osmozy wraz ze zbiornikami na wodę. Do montażu wystarczy podłączenie do źródła wody zasilającej oraz do kanalizacji (w obydwu przypadkach załączamy odpowiednie przyłącza).

Elektroniczny regulator temperatury wody umożliwia natychmiastowe uzyskanie gorącej wody o temperaturze 85–100°C. Nowoczesna i funkcjonalna obudowa, została zaprojektowana z myślą o prostocie obsługi oraz konserwacji.Treść w opracowaniu